Obchodné podmienky

OBJEDNÁVKY

Tovar si zákazník objednáva prostredníctvom nášho e-shopu, telefonicky alebo prostredníctvom našej facebookovej stránky. V prípade nejasností alebo odobrenia grafiky, zákazníka telefonicky alebo prostredníctvom elektronickej pošty kontaktujeme. Pri registrácii Vás prosíme o uvedenie celej fakturačnej adresy. Po odoslaní objednávky cez e-shop obdržíte potvrdzujúci mail.

REGISTRÁCIA v E-SHOPE

Pri objednávaní cez e-shop doporučujeme zákazníkom úplnú registráciu s udaním svojho prihlasovacieho mena a hesla. Pre prípadné ďalšie objednávky nebude potrebné opätovné zadávanie kontaktných údajov. Registrovaní zákazníci získavajú možnosť byť informovaní o novinkách.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Registráciou v našom elektronickom obchode súhlasíte že údaje o Vás a Vašich objednávkach budú zhromaždené v databáze e-shopu. Je to nutné pre správne vybavenie objednávky, prípadné reklamácie a slúžia i pre Vašu spätnú kontrolu. Vaše osobné údaje získavame v minimálne potrebnom rozsahu, považujeme ich za dôverné a nebudú poskytnuté iným subjektom. Kuriérska spoločnosť obdrží len údaje potrebné pre správne doručenie zásielky.

ZASIELANIE TOVARU

Tovar /ak nie je dohodnuté inak/ je zasielaný na dobierku, cez doručovaciu službu Slovenskej pošty alebo kuriérom. K cene objednaného tovaru je preto potrebné prirátať doručovacie náklady.

DODACIE TERMÍNY

Termín dodania tovaru závisí od druhu a množstva výrobkov. Tovar na sklade odosielame okamžite, v prípade špeciálnych objednávok je treba rátať s potrebným časom na vyhotovenie. O stave vašej objednávky Vás budeme informovať.

PLATBA

Ak nie je dohodnuté inak, platba za doručený tovar prebieha pri jeho prevzatí /dobierka/. Je možná aj platba vopred na účet alebo v hotovosti po vzájomnej dohode.

POŠKODENIE TOVARU

Dodávateľ balí tovar s max. ohľadom na možné riziká poškodenia počas prepravy. Prípadné poškodenie je potrebné konzultovať s dodávateľom.

CENY

Ceny zobrazované v elektronickom obchode sú maloobchodné. Firma Lucreacia nie je platcom DPH. Ceny sú konečné. Akciové ceny sa vzťahujú na časovo obmedzené obdobie.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami